OFERTA | OPAX : twój partner w opakowaniach!

Oferta

Sukcesywnie aby sprostać wymaganiom wszystkich klientów staramy się poszerzać naszą ofertę, poniżej przedstawiamy skrócony opis naszego asortymentu. Już wkrótce będzie dostępna do pobrania pełna oferta.
Folia stretch

FOLIA STRETCH

DO RĘCZNEGO I MASZYNOWEGO ZABEZPIECZANIA ŁADUNKÓW NA PALETACH. UŁOŻONY TOWAR NA PALECIE ZABEZPIECZAMY PRZEZ OWINIĘCIEGO FOLIĄ. STRETCH PRZY OWIJANIU JEST ROZCIĄGANY, PRZEZ CO DOSKONALE SĄ WYKORZYSTANE WŁAŚCIWOŚCI FOLII, KTÓRA PO ROZCIĄGNIĘCIU PONOWNIE SIĘ KURCZY, ZACISKAJĄC SIĘ NA ZABEZPIECZONYM ŁADUNKU. CHRONI PRZED WILGOCIĄ, DESZCZEM, BRUDEM, KRADZIEŻĄ ORAZ ZSUNIĘCIEM SIĘ TOWARU Z PALETY.

FOLIA STRETCH –MINI RAP

FOLIA STRETCH –„MINI RAP”

SŁUŻY DO ZABEZPIECZANIA NIETYPOWYCH ELEMENTÓW O NIERÓWNYCH KSZTAŁTACH ORAZ PACZEK I KARTONÓW DO WYSYŁKI. FOLIA TA MOŻE MIEĆ SZEROKOŚĆ OD 50 DO 250MM.

TAŚMY PAKOWE

TAŚMY PAKOWE

MAJĄ ZASTOSOWANIE PRZY ZABEZPIECZANIU I ZAKLEJANIU PRODUKTÓW W ZBIORCZYCH OPAKOWANIACH FOLIOWYCH I KARTONOWYCH, SĄ SKUTECZNYM ZABEZPIECZENIEM PRZESYŁEK PRZED OTWARCIEM. PODSTAWOWE KOLORY TO: BIAŁY ,TRANSPARENT I BRĄZ. SĄ IDEALNYM ROZWIĄZANIEM W RĘCZNYM I AUTOMATYCZNYM SYSTEMIE OPAKOWAŃ.

TAŚMY SPINAJĄCE/BINDUJĄCE

TAŚMY SPINAJĄCE/BANDUJĄCE

MAJĄ ZASTOSOWANIE W PAKOWANIU RĘCZNYM I AUTOMATYCZNYM. TAŚMY TE SĄ PRZEZNACZONE DO SPINANIA ŁADUNKÓW NA PALETACH, ZABEZPIECZANIA KARTONÓW.

FOLIA BĄBELKOWA

FOLIA BĄBELKOWA

TO MATERIAŁ OPAKOWANIOWY POSIADAJĄCY SZEREG ZALET: PĘCHERZYKI POWIETRZA ZABEZPIECZAJĄ PRODUKT PRZED WSTRZĄSAMI I UDERZENIAMI, FOLIA JEST BARDZO ELASTYCZNA BEZ TRUDU DOPASOWUJE SIĄ DO KSZTAŁTU WSZYSTKICH PRODUKTÓW. NADAJE SIĘ DO OCHRONY: MEBLI ,SZKŁA CERAMIKI ,ELEKTRONIKI.

AKCESORIA

AKCESORIA

POSIADAMY W SPRZEDAŻY URZĄDZENIA UMOŻLIWIAJĄCE ŁATWE I SZYBKIE PAKOWANIE:
-DYSPENSERY
-NAPINACZE TAŚM
-OWIJARKI RĘCZNE DO FOLII STRETCH
-BANDOWNICE DO TAŚM
-SPINKI ,ZAPINKI

 
 
stat4u